Офіс реформ на Сумщині очолить Олександр Хоруженко

В усіх 24-х областях вже визначено координаторів офісів реформ з питань децентралізації та розвитку, основна задача яких — сприяння на регіональному рівні реформі місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Цього тижня відібрані фахівці проходитимуть стажування у Києві.

Згідно з інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, координатором регіонального офісу реформ з децентралізації та розвитку на Сумщині буде Олександр Хоруженко – директор місцевого Центру досліджень регіональної політики.

“На жаль, деякі важливі для процесу об’єднання громад питання, що потребують законодавчого врегулювання, усе ще не вдалося вирішити у Парламенті. Але реформа не зупиняється. Наше з вами основне завдання – вже до вересня допомогти громадам, що прагнуть об’єднання, підготуватися до перших виборів і провести їх ще цього року, щоб з наступного працювати у нових умовах і з новими можливостями», — звернувся Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода до координаторів регіональних офісів під час заходу з нагоди відкриття їхнього навчання.

За його словами, також першочерговим і важливим завданням для координаторів офісів реформ є формування їх команд. Діяльність офісів повністю фінансуватиметься міжнародними організаціями та програмами/проектами допомоги, які співпрацюють з українським Урядом, серед яких – U-LEAD, Швейцарське агентство зі співробітництва та розвитку, інші.