Охтирчани заявили своєму депутату, що втомилися “гойдатися” на його обіцянках зробити гойдалки

1020985356

Ще восени минулого року, під час зустрічей із виборцями, кандидат у депутати Охтирської міської ради Олександр Шнайдер обіцяв мешканцям округу, що живуть у районі Гусинки: якщо його оберуть – він збудує дитячий майданчик.

Але схоже на те, що обіцянка виявилася елементарним популістичним піар-ходом. «Ми, молоді матусі, а таких у нас чимало, досі «гойдаємо» свою малечу на обіцянках депутата Шнайдера. Чесно скажу, особисто я, як і мої подруги, голосувала за нього саме із-за надії вирішення цієї проблеми.

Повірте, особисто мені, як і всім батькам із дітворою, та ще й із колисками, добиратися до дитячих майданчиків біля «Кнєжі» або Міського парку у маршрутках чи пішки незручно та й далеченько. У районі Гусинки мешкає багато дітей. Чим вони гірші від інших? Дитячих майданчиків чимало набудували у місті на подвір’ях багатоповерхівок. А у нас для дітей наче «зона відчуження». Сподіваємося, що депутат Олександр Шнайдер, аби не втратити довіру виборців, згадає і виконає свою обіцянку»”, – заявила матуся півторарічного сина, мешканка провулку Бригадирівський (району Гусинка) Юлія Дульська.

Джерело istina-nova.com.ua