Олександр Стрельченко: Ми повинні зупинити війну, яка руйнує Україну

Незважаючи на спроби української влади переписати історію, стерти історичну пам’ять, викресливши з неї Велику Вітчизняну війну, саме 22 червня 1941 сприймається більшістю українців як дата початку страшного кровопролиття. Цього року виповнюється 75 років із дня тих трагічних подій.

Голова Сумської обласної організації Опозиційного блоку, депутат облради Олександр Стрельченко наводить цитату американського філософа Джорджа Сантаяни, який говорив: «Той, хто не пам’ятає свого минулого, приречений на те, щоб пережити його знову».

«Саме це сьогодні й відбувається в Україні, – говорить політик. – Ми не повинні забувати, що будь-яка війна – це загибель і страждання мільйонів людей. Але, на жаль, відбувається так, що єдина партія, яка бореться за те, щоб зупинити нинішню війну в Україні і відродити економіку – це Опозиційний блок».

Опозиціонер наводить цифри, що з початку війни на Донбасі українці втратили тисячі своїх громадян. Крім того, реальні доходи українців знизилися в 2,3 рази, ціни зросли на 78,8%, комунальні послуги подорожчали в 2-8 разів, а промисловість впала на 23%. Україна втратила 16,5% своєї економіки. Тому вважає, що ми повинні зупинити війну, яка руйнує Україну, пам’ятати наших героїв – і полеглих, і тих, хто серед нас.

«А влада зобов’язана дати громадянам України порядок, мир, справедливість і можливість жити гідно», – підсумував лідер Опозиційного блоку Сумщини.

Сьогодні в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні13499747_1196998753683911_933172221_o опозиціонери поклали квіти до Меморіалу Слави.