ОПОБЛОК ВИМАГАЄ ВИБАЧЕНЬ ВІД МЕДУНИЦІ ТА ЗВЕРНУВСЯ ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

ee92e51294ff0086fc578886f427bdff

Сумська регіональна організація Опозиційного блоку вимагає публічних вибачень від народного депутата від «Народного фронту» Олега Медуниці, який некоректно висловився на адресу політичної сили і тих людей, які беруть участь в зборі підписів проти перейменування сумських вулиць.

Нагадаємо, сьогодні, 1 березня, на своїй сторінці у Фейсбук Медуниця прирівняв представників Опоблоку з шаленими псами і зазначив, що “відловлювати (відстрілювати) скажених справа дозволена…” Такі заяви голова сумського Опоблоку Олександр Стрельченко вважає неприпустимими у демократичному суспільстві та розцінює як пряму загрозу.
«29 лютого за безпосередньої участі помічника Медуниці А. Рибалка було скоєно напад на агітаційний намет Опозиційного блоку, в якому збиралися підписи проти перейменування вулиць. Ми закликаємо правоохоронні органи звернути увагу на висловлювання нардепа Медуниці», – заявив Стрельченко.
Нагадаємо, після інциденту з нападом на агітаційний намет депутати обласної та міської рад від Опозиційного блоку подали спільне звернення до правоохоронних органів.