Опозиціонер Войтенко: Політика підвищення тарифів є антинародною

Однією із головних тем останнього прямого ефіру Сумських народних новин на телеканалі СТС  стало підвищення тарифів. На думку гостя студії депутата обласної ради від «Опозиційного блоку» Миколи Войтенка, платіжки із шокуючими цифрами , які отримали люди, підтверджують, що уряд Яценюка не тільки злочинний і антинародний, а й непрофесійний.

«Кабінет Міністрів Яценюка діє в інтересах фінансово-промислових, олігархічних груп – без різниці чи національних, чи транснаціональних. Тарифи встановлюються не в інтересах простих людей, а всі кошти викачуються і йдуть напряму монополістам. Це стосується електроенергії, газу, води, тепла. Вважаємо, що така політика по своїй суті є антинародною», – сказав опозиціонер.

За його словами, постанова про норми споживання газу була прийнята процедурно неправильно. Соціальні нормативи також впливають і на рівень субсидії, від цього залежить їхній розмір. З одного боку урізаний ліміт споживання, а з іншого – субсидії.

Микола Войтенко зазначив, що Опозиційний блок добивається відновлення тарифної справедливості у судовому порядку. Поданий позов до Конституційного суду, щоб скасувати указ президента, який у неконституційний спосіб створив національний регулятор – НКРКП.  Крім того, опозиціонери звернулися до Вищого адміністративного суду, щоб скасувати постанову Кабінету Міністрів і нацкомісії, яка визначила ціну на газ для населення.