Опозиціонери Сумщини закликають усіх примиритися напередодні Великодня

Зупинити розбрат у суспільстві, розпочати діалог про спільне майбутнє з усіма регіонами закликає владу представник Опозиційного блоку на Сумщині Тамара Іщенко.

«Напередодні великого християнського свята Воскресіння Господнього ми живемо очікуванням світлого і чистого в наших серцях. Це час, аби зробити все можливе, щоб зберегти нашу країну від ворожнечі, зберегти її цілісність і повернутися до творення, а не руйнування. Ще ніколи війна не приносила користі й достатку жодній державі», – сказала політик.

Тамара Іщенко зазначила, що це добре відчувається на прикладі Сумської області. Руйнується економіка, закриваються підприємства, росте безробіття, невпинно знижується рівень життя. Та найстрашніше те, що війна вбиває наших громадян.

За її словами, в Опозиційного блоку є реальний план, який поверне мир і стабільність в країну, створить умови для відновлення економіки і підвищення рівня життя людей. «Вагомим кроком на шляху до цього є Мінські угоди. Але влада вже більше року не поспішає їх виконувати і робить все, щоб вони не були реалізовані. Відповідальність за їх невиконання лежить саме на парламентській більшості та уряді. Влада має нарешті зрозуміти, що ключ до вирішення проблем знаходиться не в іноземних столицях, а в наших руках – і ніхто, крім нас, не зможе знову об’єднати країну», – упевнена Тамара Іщенко.