“Опозиційний блок” на Сумщині визначився з кандидатом в депутати?

Учора, 10 червня, депутат Сумської облради від “Опозиційного блоку” Микола Войтенко  взяв у часть у популярному політичному ток-шоу “Черное зеркало” на телеканалі “Інтер”, де гості студії обговорювали стрімке зростання тарифів на житлово-комунальні послуги.

Як представник Сумщини Войтенко повідомив, що область є лідером з отримання субсидій через низькі доходи населення, нові тарифи ж назвав економічно необгрунтованими та соціально несправедливими. “У чинному законодавстві України передбачено, що ріст доходів населення повинен випереджати ріст цін тарифів на житлово-комунальні послуги… Зараз же люди не те що не можуть сплатити за послуги, а не можуть купити ліки, товари першої необхідності. Адже 2,5 роки нинішня влада всупереч законодавству не індексувала ні пенсії, ні зарплати… а передбачено, що кожного місяця потребно це робити відповідно до рівня інфляції. До того ж було перевиконання бюджету за рахунок інфляції, і ці кошти потрібно було якраз пустити на індексацію”, – заявив сумський депутат в ефірі “Інтера”.

Цікаво, що до найбільш рейтингового політичного шоу країни від Сумської області запросили саме Миколу Войтенка, а не, наприклад, губернатора Клочка чи мера Лисенка. До того ж депутата посадили в одне коло з першими особами країни.

Зважаючи на те, що співвласником телеканалу “Інтер” є депутат Верховної Ради від “Опозиційного блоку” Сергій Льовочкін, можна припустити, що поява сумського опозиціонера на київському екрані невипадкова і говорить про його підтримку на всеукраїнському рівні з боку колег по партії. Є вірогідність, що такий крок Войтенка пов’язаний із майбутніми виборами (скоріше за все достроковими), і сумському депутату вже готують роль кандидата в нардепи від одного з округів Сумщини.

Повний виступ Миколи Войтенка – з 15-ї хвилини: