Опозиційний блок виступає за мир і розвиток України

Сьогодні в Києві відбувся VII з’їзд Опозиційного блоку, на якому затвердили нову редакцію Статуту партії, обрали керівні органи політсили. Партією прийнято рішення розпочати об’єднавчий процес усіх опозиційних сил, які виступають проти чинної влади, за мир і розвиток України.

З’їзд пройшов без журналістів, оскільки в політсилі вважають, що це робочий процес, а не шоу в стилі радянських часів.

Голова Сумської обласної організації Опозиційного блоку, депутат облради Олександр Стрельченко говорить, що головне завдання політсили, яку він представляє, – об’єднатися для досягнення миру і забезпечення мирного розвитку в Україні.

«Ми закликаємо відмовитися від войовничої риторики і від дій, які поглиблюють конфлікт на території України. Наша партія буде всіляко сприяти захисту традиційних цінностей і канонічної Православної церкви, як необхідної умови громадянського миру в країні. Адже мир є першочерговим завданням для нашого суспільства. І єдиний можливий шлях для його досягнення – це послідовне виконання Мінських домовленостей», – акцентував увагу політик.

Співголовами партії на з’їзді одноголосно обрано Юрія Бойка і Бориса Колесникова. У Політвиконком увійшли: Юрій Бойко, Юрій Воропаєв, Борис Колесников, Олександр Касянюк, Сергій Ларін, Сергій Льовочкін, Вадим Новінський, Олександр Пузанов. Співголовами Контрольно-ревізійної комісії стали Олексій Білий та Наталія Королевська.

З’їзд доручив Політвиконкому в двомісячний термін сформувати пропозицію по складу Політради партії Опозиційний блок з головною метою – об’єднання всіх опозиційних сил, політиків, лідерів громадської думки, представників місцевого самоврядування, яким небайдужа доля країни.

Опозиційний блок відкритий для всіх, хто виступає проти політики чинної влади: війни, тарифного і соціального геноциду, провального непрофесійного управління країною, руйнування економіки, хто виступає за мир, справедливість і безпеку, за економічний і соціальний розвиток України.

З’їздом прийнято рішення затвердити розширений склад Політради партії Опозиційного блоку на загальнонаціональному об’єднавчому форумі Опозиційних сил у вересні 2016 року.

13313771_1180093522041101_1056422869_o (1)