Партія Юрія Чмиря підготувала на сесію проект рішення про підняття зарплат і пенсій на Сумщині

Фракція «Відродження» у Сумській обласній раді підготувала проект рішення про підвищення зарплат працівникам бюджетних закладів і виплат пенсіонерам області. Про це розповів депутат Микола Березін.

«Чому голова обласної організації «Відродження» Юрій Чмирь зачепив питання пенсій і зарплат бюджетників? Тому що сьогодні ми переживаємо, напевно, найскладніший період, починаючи з 1991-го року.

За останні 2 роки індекс зростання споживчих цін піднявся до 200% (!). А реальна заробітна плата впала більше, ніж на 30%. Це величезна прірва, яку вкрай необхідно заповнити, щоб не кидати напризволяще наших людей.

Жоден із керівників області не озвучує цієї проблеми. Тим більше – не намагається її вирішити. А шляхи вирішення її в області є. Сумщина багата надрами, але практично нічого з того не отримує. Усе іде на Київ.

Тому ми пропонуємо своє бачення, як допомогти жителям області та вже підготували відповідний проект», – наголосив депутат Сумської обласної ради від Партії «Відродження» Микола Березін.

Проект буде винесений на розгляд найближчої сесії та запропонує обласній владі шляхи, якими можна підняти бюджетні виплати для жителів Сумщини вже сьогодні, повідомляють на офіційній сторінці політсили.