ПАРТІЮ СААКАШВІЛІ НА СУМЩИНІ МОЖЕ ОЧОЛИТИ ПОЛІЛУЙ?

Інформація про можливого лідера партії Саакашвілі в Сумській області з’явилася на сторінці Фейсбук у сумського активіста Євгена Охріменка.

“З двух різних джерел дізнався, що куратором партії Саакашвілі на Сумщині буде Микола Полілуй. Mikheil Saakashvili наявність таких людей в вашій політсилі це навіть не #зрада, це …”, – написав Євген. Він додав, що почув новину від абсолютно різних людей, яким немає підстав не довіряти. Але в той же час не виключає, що можливо “просто мала місце зустріч подібна, яка була з Садовим перед місцевими виборами даного персонажу”.

Повідомлення жваво обговорили користувачі соцмереж. Дехто поставив під сумнів достовірність цієї інформації. “Женя, біжиш поперед поїзда)) Дуже сумнівне твердження у тебе, це як мінімум… не думаю, що він буде шось подібне очолювати…. заслабкий він”, – написав директор “Центру досліджень регіональної політики” Олександр Хоруженко.

Нагадаємо, Микола Полілуй був депутатом обласної ради двох скликань від партії “Батьківщина”, лави якої покинув після старту виборчої кампанії-2015.