Перепека розповів, хто такі сепаратисти

Депутат Юрій Перепека прокоментував сьогоднішні звинувачення на свою адресу, що виголосив на сесії міськради Володимир Чепік. За його словами, сепаратистами назвали всіх сумчан, які віддали свої голоси проти перейменування вулиць.

“Одел камуфляж, одну медальку, накрутил брови для самоуверенности и… и обозвал 99,3% сумчан сепаратистами… все кто поставил подпись или просто высказался против переименования улиц – все эти люди, как считает он, оказывается выступают против государства Украина. Отныне, если вам вдруг не нравятся такие явления, как галопирующая инфляция, остановленные заводы, рост цен, безработица, переименования улиц и вы хотите об этом открыто сказать или просто спросить мнение у людей собрав подписи, знайте вы – сепаратист…” – написав політик на своїй сторінці у Фейсбук.

Юрій Перепека переконаний, що справжні сепаратисти – ті, хто силоміць захоплюють храми, кидають коктейлі Молотова у людей в погонах, хто руйнують пам’ятники,  розпалюючи ненависть між людьми. Депутат вважає, що це слово підходить і для тих, хто вривається до партійних офісів із сокирою і спалює там все до тла, хто з масками на вулицях влаштовує безлад на мітингах, хто блокує дороги, штовхаючи країну до злиднів, хто підриває лінії електропередач.