Підсудний заммера Сум Войтенко радився про доріжки біля озера Чеха

9 червня  перший заступник міського голови Сум Володимир Войтенко і начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов провели виїзну нараду на території озера Чеха, на якій обговорювали розбудову інфраструктури у зоні відпочинку.

У 2016 році буде завершено будівництво доріжок навколо озера. Вже виконано роботи на 2,5 км. пішохідних доріжок, залишилося ще півкілометра. За словами Войтенка, до кінця літа облаштують і освітлення.

Як повідомив Віталій Шилов, тут встановлено сучасні спортивні тренажери, турніки, бруси, які дозволяють виконувати цілий комплекс вправ на свіжому повітрі. Їх встановлено в двох місцях навколо озера, а на придбання з міського бюджету спрямували 250 тис. грн. У планах – встановити ще як мінімум 2 комплекси подібного спортивного устаткування. Нині опрацьовується питання будівництва підхідних доріг до озера.

«Ми отримуємо численні звернення від сумчан з проханнями облаштувати підхідні до озера доріжки. Особливо вони потрібні мамам із маленькими дітьми, літнім людям та сумчанам з обмеженими фізичними можливостями. Тому нині вирішується питання будівництва щонайменше 3 під’їзних та підхідних доріг з боку 9 та 12 мікрорайонів», – зазначив посадовець.

У перспективі – можливе обмеження руху сміттєвозів територією озера:  сміття будуть зносити в одне місце, звідки його і забиратиме машина.

0