Помічника Лисенка звинуватили в бажанні віджати спортзал під сауну

23 травня на апаратній нараді в мерії голова організації “Сумчани” Євгеній Дамов звинуватив помічника міського голови Сум Олександра Лисенка у намірах “віджати” спортзал, де займаються діти, під сауну.

Мер закинув громадському діячу, на якій підставі він орендує комунальне приміщення площею  192 кв.м. майже за безцінь. Дамов пояснив причини пільгової оренди і зробив гучну заяву:

“Я маю відношення до Федерації спорту з повітряної акробатики. Це спортивний зал, де займається більше 60 дітей. До речі, це саме той спортивний зал, який ваш помічник хоче віджати під розміщення сауни.  Щоб на першому поверсі була сауна, а на другому – якісь там кімнати відпочинку. Ви хочете поговорити на цю тему? Я розкажу. І те розпорядження комісії, яке він підготував, а ви підписали, я направлю в прокуратуру”.

 

На ці слова Олександр Лисенко обурився і сказав, що в нього є фотографія, на якій видно, що там фітнес-клуб із шестами.

“А я вам можу показати фото – вчора там був відкритий урок, на якому було 90 дітей і батьків. Позвикали спортзали у дітей відбирати! Ваша протиправна діяльність так просто не пройде” – пригрозив Євгеній Дамов.

Безымянный