Позиція мера Глухова Мішеля шкодить інтересам райцентру?

Депутат обласної ради Андрій Божок звинувачує оточення мера Глухова Мішеля Терещенка в тому, що через політичні інтриги депутати не можуть зібратися на сесію.

Він говорить, що міська рада так і не змогла провести сесію у травні, чим завдала шкоди інтересам райцентру. Відтак, Андрій Божок та його колеги не можуть спрямувати на потреби глухівчан свої депутатські кошти, хоча депутатське звернення з проханням скликати сесію направив ще місяць тому.

Пленарне засідання терміново потрібне, аби внести зміни до цьогорічної Програми соціально-економічного розвитку міста. Це має відкрити можливість провести субвенцію – спрямувати депутатські кошти з обласного бюджету до міського на потреби охорони здоров’я та освітніх закладів. Йдеться про суму близько 100 тисяч гривень.

Утім, сесія Глухівської міськради наразі не відбулася: за словами місцевих депутатів – на заваді стали політичні інтриги і протистояння в депутатському корпусі, а також позиція міського голови. За інформацією місцевих обранців, він побоюється, що депутати на ближчій сесії можуть оголосити йому недовіру.

Джерело: everyday.sumy.ua