Представники обласної влади поїхали до Польщі “затягувати” на Сумщину інвесторів

На запрошення польської сторони регіональне представництво ICC Ukraine організувало участь делегації Сумської області у ІІ Східному бізнес-форумі в Любліні.

Захід зібрав урядовців, дипломатів, керівників потужних компаній Польщі та інших країн світу. Тут присутні представники міжнародних торгово-промислових палат, посли, консули, підприємці з України, Білорусії, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Китаю, Індії, Італії, Франції, ОАЕ, Саудівської Аравії та Анголи.

Від Сумщини до Польщі поїхали голова обласної ради Семен Салатенко, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради Тетяна Гончаренко, депутати облради та інші представники області.

На думку голови обласної ради Семена Салатенка, Форум цікавий і важливий для налагодження нових контактів та поглиблення вже існуючих ділових стосунків.

З ним погоджується і віце-президент Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Володимир Демура. «Сьогодні відбувається знакова подія, яка сприятиме поглибленню українсько-польського співробітництва, – говорить він. – За півтора місяці ми вдруге зустрічаємося з нашими партнерами та друзями з Польщі. На початку травня в Сумах ми успішно провели міжнародний Форум «Сумщина – Invest 2016. Україна-Польща: Інвестиції. Розвиток. Партнерство». Ми ж, звичайно, будемо презентувати Сумщину, інвестиційні можливості та перспективи нашого регіону. На правах Віце-президента Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine намагатимуся зацікавити та «затягти» інвесторів на Сумщину».