ПРОБЛЕМУ СТВОРИЛИ – ПРОБЛЕМУ ПОДОЛАЛИ: ЯК ПРАЦЮЮТЬ СУМСЬКІ НАРДЕПИ

Народний депутат від Сумщини Олег Медуниця у Фейсбуці поділився “радістю” від того, як можна поповнити багаж вирішених на окрузі проблем без особливих зусиль, але з гучним піаром.

Так, він повідомив, що дворічне питання з неповерненням 10 млн грн ПДВ сумському підприємству “Технологія” уже вирішене – наразі виробники з грошима. За словами самого Медуниці, проблема була створена штучно, а розв’язати її вдалося після депутатського звернення до голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

“Наприкінці червня разом з Олександр Сугоняко направили спільне депутатське звернення до голови ДФС Романа Насірова. Вимагали розібратися зі штучно створеними проблемами з поверненням 10 млн грн ПДВ АТ «Технологія». До справи також підключився голова Сумської ОДА Микола Клочко.

Приємно, що дворічна тягомутина завершилася, і сумське підприємство нарешті отримало свої 10 мільйонів. Утім, як в анекдоті, «ложечка знайшлась, а осадок залишився» – винних не знайдено і не покарано. Вимагатиму продовження розслідування у цій справі”, – написав нардеп.

Незрозуміло лише те, чому проблему, створену за часів однопартійця Медуниці, прем’єра Яценюка, не можна було вирішити раніше. Тим паче, якщо для цього вистачило одного депутатського звернення? Напевне таким нехитрим способом можна знаходити багато приводів для фейсбучних “радощів” нардепа. Як варіант – пропонуємо ідею для наступного піару: поставити шлагбаум на центральній вулиці Сум, а після скарг городян прибрати його і стати народним героєм.