Радикали дбають про людей

Команда Сумського осередку Радикальної партії Олега Ляшка, який очолює Вячеслав Шапошнік, зробила багато добрих справ на користь сумчан. Реалізація останньої відбулася на Курській, 133.

Нагадаємо, гуртожиток за цією адресою 5 липня було відімкнено від газопостачання у зв’язку з заборгованістю по виплаті за дану послугу. Вирішити проблему самостійно сумчани не змогли, тому через тиждень звернулися за допомогою до Радикальної партії в м. Суми.

Силами радикалів це питання було не тільки піднято, а й вирішено. І хоча діяти почали не з першого дня відімкнення від газу, проте 20 липня газопостачання в гуртожитку уже було.

Здавалося б, газопостачання – нічого дивного. Але не в цій ситуації. Коли ж люди дізналися, що будинок знову з газом, відразу ж звернулися до офісу Сумського осередку РПЛ. Їх позитивним емоціям не було меж, адже вони знову зможуть проводити більше часу вдома. До цього ж в стінах будинку багато кімнат було порожніх. Однією з причин тому – приготування їжі, що було практично не реальним.

Тепер про ці проблеми можна забути. Жителі не перестають дякувати членам Сумського осередку РПЛ за підтримку та постійну допомогу.

СТС