РАДИКАЛИ ВИСТУПИЛИ ПРОТИ ГОЛОВИ ОБЛРАДИ САЛАТЕНКА

Голова Конотопської міської парторганізації «Радикальна партія Олега Ляшка» Спартак Сергієнко у Фейсбуці написав гнівний пост на адресу голови Сумської облради Семена Салатенка.

На думку радикала, очільник обласного парламенту дискредитував себе на своїй посаді та швидко втрачає рейтинг довіри людей. Про це Сергієнко пише з використанням відверто лайливої лексики.

“Салатенко і сам вже планує відправитись, вірніше заховатись, але не туди куди його люди відправляють, а знов планує робити з себе “героя” та “вєлікого захисника Батьківщини”.

А твоя ” ВО Батьківщина” тебе, Семен, захистити не може?! Чи й там вже усі зрозуміли, що ти за дєятєль такий?! Ну відправляйся Семен, відправляйся, але… Але в АТО без зброї багато не назахищаєш. Хоча це ж Сєня!:). Він все вміє, на посаді голови облради вже себе показав, “ХЕРОЙ”.

Подряпаєш собі …, скажеш поранення – давайте мені мєдальку якусь…🙂. Твій друг, “міська голова” м. Конотоп ?#?АртемСеменіхін?, підкаже тобі, як це зробити, він в курсі…

САЛАТЕНКО, не ГАНЬБИ себе остаточно!!! Тримайся!..

P.S. Історія у Семена може бути цікава. “АТО, поранення, нагорода, герой…”. За моєю інформацією, сценарій вже пишуть”, – написав Сергієнко.