Радикальний депутат Едуард Пінчук у Сумах представив патріотичне кіно (+ФОТО)

-MpaW_YqW-o

Снайпер-розвідник 79 ОАМБр, кіборг, депутат Сумської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Едуард Пінчук представив документальне кіно про захисників Донецького аеропорту «Позивний Зеніт». Представив, бо сам там був…

Про війну розповідає: «Були там такі ситуації. Нам везли воду, але до нас не довозили. Тому що вода їде ззовні на броні. І всі ці бутилки були розстріляні. І внаслідок пошкодження від куль вся вода розтікалася. А пити ж хочеться. Знімали радіатори, цідили цю воду, кидали спеціальні пігулки і пили. І нічого, всі залишилися живі після цього. Є що згадати…».

І це лише одна історія. А у п’яти циклах фільму їх не лише десятки, їх сотні.

Щоб почути слова про війну зі слів її учасників (інтерв’ю саме з ними лягли в основу фільму), щоб дізнатися правду про страхи війни, на прем’єрі фільму побували заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, в. о. голови Сумської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Вячеслав Шапошнік та інші представники РПЛ.

Під час перегляду «Позивного Зеніту» у наповненій здебільшого молоддю залі панувала тиша. Лише було чутно сльози, біль, переживання…

Можливість переглянути у Сумах на великому екрані “Кіно, що наближає перемогу” (так кажуть про «Позивний Зеніт») є до 12 квітня.

Читайте також: