Радикалці Ричкіній надійшов погрозливий запит

Заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна повідомила у Фейсбуці про лист, який надійшов до владних кабінетів області від журналіста Шостки В’ячеслава Павленка. У ньому міститься запит надати детальну інформацію про нещодавню поїздку чиновниці до обласного діагностичного центру в місті Шостка.

“Надати мені у письмовому вигляді інформацію про дату, час відвідування заступником голови Сумської обласної ради Лілією Ричкіною комунальної установи Сумської облради “Обласний діагностичний центр у місті Шостка”. З відповіддю прошу не зволікати та про наслідки розгляду моєї заяви повідомити на поштову адресу у визначений законодавством термін”, – пише журналіст, посилаючись на вимоги ст. 26 Закону України “Про засоби масової інформації (пресу) в Україні”.

13123056_10154311917834734_761110164072903340_o

Лілія Ричкіна вирішила попросити поради у “френдів” щодо радикальних варіантів реакції на даний лист. “Перший раз в Сумську обласну раду (чиновники в захваті) надійшов такий лист, де у заступника голови вимагають похвилинно звітувать про свій робочий день. Які Ваші поради? Радикальні, я маю на увазі))))”, – написала посадовиця.

Редактор районної газети “Ямпільський край” Олександр Тахтай прояснив у коментарях відомості щодо ЗМІ, яке представляє журналіст, автор листа.  “Вільний вибір” создавалась как джинсовики Сербина (Юрій Сербін – народний депутат, член партії ВО “Батьківщина” – Ред.). Нерегулярная газета Батькивщины на Севере Сумщины. Журналисты трудятся ещё в “Полесье” и в “Перекрестке”. Статьи, как правило, – заказные”, – повідомив він.

А ось колега Лілії Ричкіної по партійній лінії, член депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка, народний депутат Олег Купрієнко порадив проігнорувати лист через сумнівне посвідчення журналіста. “Ніякий він не журналіст. Печатка ліва. На ній нема обов’язкового атрибуту – ідентиф. коду. Очевидний “заказняк”. Отакі “журналісти” тільки ганблять професію. ІГНОРУЙ”, – написав нардеп.