Радника сумського губернатора не пустили в Крим до своєї нерухомості

Віталій Моісеєнко, радник голови Сумської облдержадміністрації, не зміг потрапити в Крим, де має власну нерухомість. Говорить, за утримання її у належному стані до ЖЕО має сплачувати кошти безпосередньо у анексованій  республіці, адже наразі в Україні це зробити неможливо.

Спочатку на заваді Моісеєнку стали розбиті українські дороги, які є спражнім випробуванням для авто. А потім ділова подорож до Криму взагалі не вдалася, повідомив він у Фейсбук:

“До Криму не впустили, бо відмовився взяти зобов’язання зареєструвати свою автівку за ці дні в Севастополі. Тому прийшлося повертатися до Новоолексіївки. Завтра спробую вже пішки”.

Нагадаємо, у березні Віталій Моісеєнко, призначений в.о. начальника Держпродспоживслужби, потрапив у скандал: депутат облради Віктор Дубинко направив запит до СБУ, щоб та перевірила, чи має він паспорт громадянина Російської Федерації. Тоді радник губернатора заперечив ці звинувачення, наголосивши, що має лише українське громадянство, але підтвердив, що йому належить нерухомість в Криму.

13199451_247544285634897_1385791566_o