РЕДАКЦІЯ САЙТУ СТС ПРИНОСИТЬ ВИБАЧЕННЯ МЕРУ-СВОБОДІВЦЮ З КОНОТОПА ЗА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗАКУПІВЛЮ НИМ РОСІЙСЬКИХ АВТОБУСІВ “ПАЗ”

22 березня 2016 року на сайті “СТС” була розміщена стаття: “У КОНОТОПІ МЕР-СВОБОДІВЕЦЬ ЗАКУПИВ РОСІЙСЬКІ АВТОБУСИ, НЕ ПІДТРИМАВШИ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИКА”, в якій було написано, що З 1 квітня конотопськими автошляхами почне їздити комунальний транспорт. Два автобуси марки ПАЗ курсуватимуть маршрутом № 10. Обидва належать трамвайному управлінню. Один – щойно куплений, інший — проходить капремонт.

Як повідомили у міськраді Конотопу, у комунальному транспорті всім пасажирам видаватимуть білети, а на автобусах буде позначка, що вони комунальні. Влада запевняє, що виручка від перевезень витрачатиметься на розвиток транспорту в Конотопі, тож закликає з-поміж великої кількості автобусів обирати комунальні.

У той же час нагадаємо: ПАЗ (абревіатура від «Павловський автобусний завод») — виробник автобусів малого і середнього класів у Росії. Розташований у місті Павлово Нижньогородської області”.

Джерелом для цієї інформації став офіційний сайт Конотопської міської ради (стаття “Згуртування, об’єднання, співпраця та конструктив – це те, що сьогодні необхідно для досягнення спільної мети – розвитку та процвітання нашого міста”, в якій було написано: “За словами начальника управління економіки Людмили Гапєєвої, незабаром містом буде їздити ще один вид комунального транспорту, це автобуси ПАЗ, що перебувають на балансі Конотопського трамвайного управління. Їх планується запустити на маршрут №10. Артем Семеніхін закликав громаду міста у цьому випадку керуватися висловом “свій до свого по своє”). Також джерелом став сайт “Голос Конотопа” http://konotop.in.ua/novosti/ostann-novini/z-1-kvitnya-konotopskimi-avtoshlyahami-pochne-yizditi-komunalniy-transport/ та їх стаття “З 1 квітня конотопськими автошляхами почне їздити комунальний транспорт”.

Крім того, міський голова Конотопа Артем Семеніхін зателефонував до редакції “СТС” і особисто прокоментував ситуацію:

“Мені з усієї України вже люди телефонують! Кажуть, що ти там зробив? Ви собі уявляєте, що ви наробили? Я не те, що там, я не ображаюсь, на ображених воду возять.  У мене навіть слів немає, щоб висловити свої емоції. Розумієте?

Я вважаю, що сайт СТС ніякого відношення до професійної журналістики абсолютно не має. Сайт СТС – це організація комерційна, яка займається чорним піаром. На замовлення того самого Кремля. Люди, які називають себе журналістами, що працюють на цьому сайті, вони взагалі не мають жодного стосунку до журналістики, не знають кодексу честі журналіста. Вони не знають, що інформація повинна освітлюватися всестороннє, всебічно. Вони мали б у мене взяти якийсь коментар перед тим, як таку дурницю писати.

Те, що вони зробили, показує, що це просто непорядні, нехороші люди, які працюють за гроші. Я їх можу порівняти тільки з повіями. Але у повій набагато більше честі, ніж у таких так званих журналістів, які працюють на СТС.

Більше того, я зараз роблю судовий позов до цього інтернет-ресурсу. Я знаю, що ви маєте стосунки до цього всього. Я вимагаю завтра негайно публічних вибачень на тому самому сайті. На їхній головній сторінці – переді мною особисто. За те, що вони там написали.

Я є українським націоналістом переконливим. З 99-го року – в націоналістичному русі, є учасником безпосередньо російсько-української війни. Я не ховався ніколи ні від градів, ні від мін. Я йшов завжди попереду. І мене звинуватити в тому, що я співпрацюю з Москвою і купляю в них якісь автобуси – це при тому, що бюджет нашого міста не може собі дозволити навіть колесо купити, грубо кажучи, нового. Те, що я закупаю комунальний автотранспорт у Москві – це просто низько. Мерзота і негідники – брудні негідники. Ті журналісти так звані, що це написали. Дай їм Боже, звичайно, здоровя, я не бажаю нікому зла. Але те, що вони зробили, – це називається паскудство. Просто останнє паскудство. І це останні люди на цій планеті, які це написали.

Немає ніяких закуплених ПАЗів. Є один мікроавтобус ПАЗ виробництва початку 2000-х років. Він знаходиться на балансі автотранспортного підприємства, здається, міста Коропа Чернігівської області. Ми його придбали за 105 тисяч грн, тому що нам в село, яке знаходиться в межах міста, немає іншого способу добиратися, як автобусом ПАЗ. Чому – тому що Богдани туди не пустиш, а живе в тому закуточку майже 7 тисяч людей.

І для того, щоб їх забезпечити транспортом, ми і закупили цей один автобус. Плюс іще один автобус у нас є на балансі ще з 2005 року, ми робимо капітальний ремонт. Ще один автобус у нас є – це газель «Рута», теж на балансі комунального підприємства. Ми йому теж робимо зараз капремонт. Дві одиниці запускати на такий куточок неможна, треба щоб було хоча б три одиниці. Щоб вони могли один одного підмінити. Тому знайшли такий оптимальний варіант за 105 тисяч грн – дешевше ви нічого не знайдете. Купити цей автобус, трохи його підремонтувати і запустити на лінію.

Те, що там написано, – це брудна провокація так званих брудних останніх журналістів у лапках. З вашого СТС.

Я прошу пустити це в ефір – все те, що я сказав. Я безмежно обурений оцією писаниною так званих писак”, – завершив розмову конотопський міський голова Артем Семеніхін.

Наостанок, редакція сайту СТС ще раз просить вибачення у котонопського міського голови за публікацію від 22 березня 2016 року “У КОНОТОПІ МЕР-СВОБОДІВЕЦЬ ЗАКУПИВ РОСІЙСЬКІ АВТОБУСИ, НЕ ПІДТРИМАВШИ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИКА”. Ми обов’язково прислухаємося до порад Артема Юрійовича, якого дуже поважаємо і шануємо. На майбутнє будемо намагатися працювати більш фахово і більш наполегливо за для того, щоб наша рідна Україна і наша Сумщина стали заможними і процвітаючими!