Роменські лікарі заручилися підтримкою лідера “Врадіївської ходи”

Сьогодні в місті Пирятин  пройшов мітинг лікарів з Ромнів, які на знак протесту проти закриття своєї поліклініки пішки вирушили на Київ та на даний час крокують Полтавщиною.

Як повідомляють активісти «Соціального руху» з місця події, на центральній площі міста виступив лідер «Врадіївської ходи» Василь Любарець, який доєднався до протесту медпрацівників. Він наголосив, що професія лікарів, як і вчителів, є найсвятішою та має належним чином підтримуватись.

У свою чергу активіст «Соціального руху» Віталій Дудін підкреслив, що символічним є проведення даного протесту у День Європи, оскільки європейські зарплати та європейський рівень життя починається саме з почуття власної гідності та боротьби за свої права.

Учасниця протесту, голова Вільної профспілки підприємців Валентина Коробка наголосила, що лікарі мають твердий намір дійти до Кабміну, а відомий правозахисник Володимир Чемерис нагадав, що ходу роменськиих лікарів підтримав ряд незалежних профспілок України, які обов’язково приєднаються до них на акції у Києві.

Саамі ж лікарі у виступах підкреслили, що їм довелося залишити звичний спосіб життя та свої сім’ї, однак від наміру відстояти свої зарплати та робочі місця вони не відмовляться. Окрім того, за їх словами, у містечку Гребінка на Київщині склалась аналогічна ситуація з ліквідацією медзакладу і тамтешні лікарі також готові до протестів. Мешканці Пирятину, які зібрались на площі, дані наміри медпрацівники цілком підтримали.

Звучали гасла «За право на працю — проти ліквідації»,  «Голодна медицина — хвора країна», «ай оплачує еліта медицину і освіту».

20160521151443 20160521152411 20160521160303

Джерело: http://socportal.info/