РОСІЯНИ ВЛАШТУВАЛИ “КІБЕР-ТЕРАКТ” У СУМСЬКІЙ ОДА

Популярний інтернет-браузер російського походження “Яндекс” наразі дивує своєю відповіддю на запит “Сумська обласна державна адміністрація”.

Перше посилання при спробі знайти інформацію про чиновників Сумської ОДА прямо таки “посилає” вас на сторінку з широким вибором газових котлів від сервісного центру “Донбассгазсервис”.

“Только у нас вы можете купить газовый котел в Краматорске по цене “Барабашово”…. Производим качественный монтаж систем отопления, монтаж систем теплого пола в Краматорске и северном регионе Донецкой области”, – радісно повідомляють нам на www.state-gov.sumy.ua.

12915127_195527244169935_333286094_o
Що це: провокація, рекламний хід підприємства чи технічна помилка – поки що невідомо. Відомо одне: в інших пошукових ситемах подібних явищ не спостерігається.
Сподіваємося, це тимчасові недоліки інтернет-технологій, які невдовзі повернуть усіх на свої місця – і чиновників Сумської ОДА, і газові котли разом з ними. Хоча, аналізуючи те, як ми живемо, виникає бажання їх поєднати. Бо хто знає: можливо продаж котлів у Сумській ОДА приніс би Сумщині набагато більше користі, ніж робота наших чиновників.