САЛАТЕНКО НАЗВАВ ТРІЙКУ ГОЛОВНИХ КОРУПЦІОНЕРІВ СУМЩИНИ

На прес-конференції у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” голова Сумської обласної ради Семен Салатенко заявив, що вищі посадові особи Сумської обласної державної адміністрації, зокрема губернатор Микола Клочко, причетні до кількох гучних корупційних схем.

“Так, у 2015 році у вересні місяці у Буринському районі приватному підприємству “Авангард” було надано за розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації земельну ділянку на строк до 10 років під 3% орендної плати без проведення будь-якої нормативно-правової оцінки.   Це приватне підприємство “Авангард”, основним беніфенціарієм якого є фірма, зареєстрована в місті Дружковка”, є фактичноим власником буринського заводу сухого молока.  Його директор – Мокренко Олег Вікторович є безпосереднім другом і родичем одного із депутатів Сумської обласної ради від партії БПП “Солідарність” і безпосередньо пов’язаний із Миколою Олексійовичем Клочком, що навіть не приховує.

Також виявлені факти захоплення і незаконного збору врожаю із земельних ділянок по ряду районів вказують на те (зокрема голови тих підприємств, які це роблять), що їхні дії санкціоновані або прямо проводяться за підтримки обласної державної адміністрації та її керівництва. За попередніми підрахунками, збитки можуть сягати більше 13 млн грн”, – зазначив Семен Салатенко.

На його переконання, у Сумській області склалася дружня компанія людей, які, прикриваючись владними повноваженнями, мандатами депутатів та партквитками пропрезидентської сили, ведуть протиправну, корупційну діяльність. Він назвав серед їх числа екс-керівника “Сумиоблагролісу” Дмитра Нагорного, депутатів обласної ради Олександра Непочатова  і Володимира Токаря.

“Головним у цій компанії є голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко”, – наголосив Салатенко.