САЛАТЕНКО РОЗПОВІВ, ЩО РОБИВ У “МАРИНАДІ”

Днями в Інтернет-простір потрапила інформація, яка сильно б’є по іміджу голови Сумської обласної ради Семену Салатенку: “Гружусь неделю… решил написать. 20 февраля была вторая годовщина первых расстрелов на Майдане-реально тяжелый день для каждого настоящего человека. Всеукраинский день траура… Траурные митинги прошли и у нас с присутствием всего руководства области. Но голова облради СЕМЕН САЛАТЕНКО продолжил свой траур на дискотеке в ночном клубе “МАРИНАД”!!!!!!!”.

12769561_136595706729756_64247930_n

Ми зв’язалися із головою облради. Він пояснив, що справді того дня був у “Маринаді”, однак не на дискотеці, а у ресторані, де з товаришем (побратимом із Майдану) за келихом пива згадували ті часи і загиблих друзів. “Ні на яку дискотеку ні я, ні мій товариш не ходили, – відзначив Салатенко. – Хоча вона й знаходиться у тому ж будинку”.

Чиновник також припустив, що ця новина була цілеспрямовано закинута в Інтернет, щоб дискредитувати його: “Давайте просто проаналізуємо, хто розповсюдив цей фейк. Якийсь Василь Воронін, у якого навіть нормального фото на сторінці немає. Очевидно, якби я справді зробив щось ганебне, то знайшлося б чимало “доброзичливців”, які б написали це на своїх офіційних сторінках. Та оскільки нічого такого не було – вигадали відверту брехню, яку розповсюдили через бота”.

На запитання, навіщо це було зроблено, голова обласної ради відповів: “Коли я почав активно боротися за інтереси громади області, то одразу нажив собі чимало ворогів. Однак ніякі подібні провокації мене не зупинять, можуть вигадувати що завгодно – все одно ми переможемо!”

Читайте також: