Сексуальний відеозапис заммера Сум суд вирішив дивитися в закритому режимі

Сьогодні, 26 травня, Зарічний районний суд м. Суми розглядає кримінальну справу, порушену проти заступника міського голови Сум Володимира Войтенка. Як учора анонсувалося, під час судового засідання буде переглянуте скандальне відео із заммера. Проте Євген Охріменко, який робить у Фейсбук стрім із суду, повідомив, що суд вирішив дивитися цей запис у закритому режимі, попросивши пресу і телебачення вийти. Адвокат постраждалої від дій Войтенка Олександр Соколов написав, що на цьому наполягав сам підсудний.

“Войтенко считает, что на видео изображена его частная жизнь и он не хочет, чтобы Особенно Женщины, смотрели это видео”, – зазначив правозахисник. Хоча всі розуміють, що на записі зафіксовані “сексуальні пригоди” посадовця, той пізніше сказав журналістам, що на ньому, крім матюків, більше нічого немає.

“Войтенко клопотання про закрите судове засідання обґрунтував тим, що в залі багато жінок:))) Я тепер думаю, що ж там таке було, що Володимир Володимирович прям зашарівся та зніяковів?:))” – іронізувала, коментуючи стрім, Tatyana Kuzchenko.