Син сумського нардепа Миколи Лаврика продає державі “золоті” берци

Державна установа “Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України” Київський політехнічний інститут “10 травня уклала договір на закупівлю бойового демісезонного взуття з ТОВ” Таланлегпром “. Вартість угоди склала 724 тис. 210 грн. Про це стало відомо з повідомлення “Вісника державних закупівель”.

Згідно з “Вісником”, 510 пар бойових демісезонних черевиків з високими берцями літієвого методу кріплення підошви повинні бути поставлені до 20 червня 2016 року за адресою вул. Нижньоключова, 3.

Виходить, що вартість однієї пари з цієї оптової партії – 1420 грн. При цьому, в інтернеті повно пропозицій про продаж вітчизняних берців у роздріб за ціною від 400 до 1200 грн.

За даними Єдиного держреєстру, компанія “Таланлегпром” належить Оксані та Андрію Лаврикам. Андрій Лаврик – син колишнього губернатора Сумської та Чернігівської областей Миколи Лаврика (на фото) часів Президента Віктора Ющенка. Він у 2014 році балотувався до Верховної Ради по округу №161 (Ромни) від “Блоку Петра Порошенка”. На той час Микола Лаврик був головою ради директорів взуттєвої компанії “Талан”, на базі київської філії якої і був створений “Таланлегпром”.

Зараз Микола Лаврик – член комітету ВР з питань податкової і митної політики.

Фірма його сина стала основним постачальником взуття для військових України після початку бойових дій на Донбасі. Усього, з моменту заснування “Вісника держзакупівель” у 2008 році, компанія “Таланлегпром” отримала підрядів більш ніж на 586 млн 430 тис. грн.

апр

Джерело: politrada.com