Сьогодні сумські свободівці публічно звітуватимуть у мерії за 100 днів роботи

5 квітня 2016 року у Сумах у приміщенні Сумської міської ради о 14:00 відбудеться звіт фракцій Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Сумських обласній та міський радах за 100 днів діяльності. 

Нагадаємо, що міських депутатів-свободівців троє –  Юлія Левченко, Максим Галицький, Дмитро Амосов, а обласних  п’ятеро – Олена Сердюк, Сергій Демеха, Вікторія Мурич, Микола Биркун, Сергей Кузько.

Сайт СТС уже повідомляв, що до своїх досягнень свободівці віднесли підтримані міськрадою проекти рішень про звернення до влади щодо політв’язнів,  відставку уряду Яценюка та зміни до регламенту роботи СМР, за якими тепер російськомовні депутати мають виступати з перекладачем. Також фракція націоналістів ініціювала розірвання угоди про співпрацю з містами Російської Федерації.

Серед здобутків фракції ВО «Свобода» у СМР –  «Проконтролювали та частково забезпечили виконання міським головою ЗУ «Про засудження…» (Про декомунізацію) — у Сумах з’явилися вулиці Степана Бандери, Генерала Чупринки, Героїв Небесної Сотні тощо (в цілому 89 топонімів).