Сьогодні у Тростянці було гаряче, – Юрій Бова

У місті Тростянець на часі перебуває велика кількість російської воєнної техніки, протягом дня точилися бої, у результаті яких загинуло троє мирних жителів, ще твоє постраждали і знаходяться в лікарні.

“В місто з під Сум позтягувалися сотні одиниць ворожої техніки, які з центру міста, з вокзалу, відкрили хаотичний вогонь в бік Великої Писарівки, інших сел, по мікрорайонах. Наші теж відповідали.
На жаль, є троє загиблих цивільних (з них одна дитина Біловол Ярослав 2008 р.н, мешкав в будинку по вул.Б.Хмельницького 15.), які чомусь опинилися біля транспортної прохідної Єлектопобутприладу і загинули від вибуху снаряду. Ще одній людині наразі роблять операцію в нашій лікарні.
Троє постраждалих від осколків з різних частин міста також наразі в лікарні, де їм надають допомогу.
Наші співчуття родинам загинувших!” – наголосив Юрій Бова.
Також він виклав фото щодо результатів  вчорашнього обстрілу з “градів” росіянами села Солдатське: розбита школа, кілька будинків….
“У зв’язку з такими подіями, оскільки окупантів женуть від Ромнів, Харкова, Сум бойові дії будуть щоденно і біля наших населених пунктів, в яких ще ховаються сотні одиниць бронетехники росіян.
Прошу всіх жителів, максимально не виходити з дому, у випадку пострілів спускатися до підвалів і краще там перечекати бойові зіткнення.
Дітей ні в якому разі не слід випускати з дому, бо це наражає їх на велику небезпеку.
Вірю що ми вистоїмо, витримаємо і переможемо”, – зауважив у дописі голова Тростянецької ТГ.