Суддя Дашутін спростовує інформацію свободівця Галицького про штраф

Суддя Сумського районного суду Ігор Дашутін спростовує інформацію щодо виписаного патрульними протоколу за порушення правил паркування, яку поширив у Фейсбук депутат-свободівець Максим Галицький.

“Співробітники поліції мене не зупиняли, правил дорожнього руху я не порушував. Протоколи відносно мене ні сьогодні, ні вчора, ні раніше не складалися. На фото, розміщеному у Фейбук, – не мій автомобіль.

Розмова з поліцейськими була, але говорив я з ними про ситуацію з порушення правил дорожнього руху в місті, адже мені теж доводиться дуже часто розглядати справи про порушення з боку водіїв.

Відповідно публікація, розміщена від імені депутата Максима Галицького, – неправдива. Її появу я оцінюю як спосіб морального тиску з боку Войтенка на мене як потерпілого в його кримінальній справі, адже ні для кого не секрет, що Галицький, не дивлячись на свою іншу партійну приналежність, давно працює в міській раді і виконує вказівки самого Войтенка”, – пояснив Дашутін.

Відзначимо, що депутат Галицький свій допис, який наробив галасу у ЗМІ, видалив зі сторінки у Фейсбук, але за неправдиву інформацію перед суддею Дашутіним ні публічно, ні особисто не вибачився.

Читайте також: