Сумчани дивуються, чому вони мають допомагати одному з найбагатших міст України

У зв’язку із трагедією у Львові, де наприкінці травня під зсувом сміття на Грибовицькому сміттєзвалищі загинуло троє рятувальників, перший віце-спікер Ірина Геращенко, співчуваючи, заявила, що “маємо всім миром допомогти меру Львова подолати проблему сміття у Львові і врятувати львівян від сміття”.

Такі меседжі політика не знайшли підтримки у сумчан, більше того, жителі Сум дивуються, чому мають допомагати одному із найбагатших міст України. Так, екс-мер Геннадій Мінаєв категорично висловився з цього приводу на своїй сторінці у Фейсбук:

“З якого хрєна, прошу вибачення у дам, маємо? Це виключні повноваження органів місцевого самоврядування! Чому Сумам у 2006 році не допомагали? Чому Суми за рахунок свого мізерного бюджету розвитку будували НОВЫЙ сучасний полігон для захоронення ТПВ? А хтось промоцією міста, а не полігоном, займався!

Бо тоді, треба розуміти, сумчан не було шкода!”.

Погодився із думкою колишнього градоначальника і місцевий партійний діяч Олег Шестак: “А как же лозунг “Візьми та зроби” или он был адресован всем, кроме мера Львова? Я его наверное не так понял. Теперь мы все должны помагать Львову и делать работу за Садового?”.

А депутата Сумської міської ради Андрія Крамченкова ця тема надихнула на політичний креатив із підтекстом:

13344724_956321917820320_4982866417860584554_n