Сумчани вимагають, щоб депутатів міськради притягли до відповідальності

Жителі міста Суми звернулися до постійної депутатської комісії з питань законності, ряду інших комісій та начальника управління Служби безпеки України в Сумській області щодо порушення рівноправності громадян за політичними ознаками. Сумчани вимагають, щоб депутатів, причетних до нападу на намет зі збору підписів проти перейменування,  притягли до віповідальності.

“Отже, діючи виключно в рамках вищезазначених норм права ми, представники територіальної громади м. Суми, проводили цілком законні акції по збору підписів сумчан проти перейменування вулиць, бо ми впевнені в тому, що Сумський міський голова своїм Розпорядженням про перейменування вулиць порушив наше право на місцеве самоврядування, шляхом ігнорування наших пропозицій (додаються на 3 аркушах).

Окрім того, за результатами збору підписів ми можемо стверджувати, що 99% територіальної громади м. Суми ПРОТИ (копії підписів на 30 аркушах додаємо), і ігнорувати це не можливо і незаконно. Більше того, депутати Сумської Міської Ради зобов’язані з цим рахуватись, представляти та захищати наші інтереси.

Однак! Всупереч вищезазначеним нормам права, депутати Сумської міської ради Чепік В., Левченко Ю. та Галицький М. неодноразово очолювали організовану групу молодих людей, у т.ч. у масках у т.ч. неповнолітніх, які руйнували нашу палатку та погрожували нам. Більше того, одного разу, як вони самі стверджували у місцевих ЗМІ, вони купили на ринку свинячу кров та облили нашу палатку. Про усі ці їхні організовані злочинні дії ми звернулись із заявою про злочин до правоохоронних органів” – йдеться у зверненні.

У своєму листі сумчани також просять провести роз’яснювальну роботу для певної частини містян та мера про відсутність у Кримінальному Кодексі статті «за сепаратизм», про неприпустимість порушення рівноправності громадян за політичними, релігійними та ін. переконаннями, що є кримінальним злочином.