Сумчани започаткували нові номінації для мера: “Зрадник року” і “Шкідник року”

Таке рішення прийняли мешканці вулиці Ковпака 15 лютого під час зібрання, на якому обговорили питання перейменувань у місті, перш за все їхньої вулиці. За словами депутата Сумської міськради Юрія Перепеки, присутнього на зустрічі, сумчани категорично проти змін давно знайомих назв, тому попросили передати до мерії їхню позицію.

“Они приняли решение о создании двух номинаций. Первая вручается в случае, если в городе будет переименована хоть одна улица, названная в честь Героев Великой Отечественной войны или в честь Великой Победы. Ее название: “Предатель года!”. Вторая, “Вредитель года!” , вручается в случае переименования улиц, которые не попадают под закон, принятый… депутатами ВР”, – написав Юрій Перепека у Фейсбуці

Мешканці вважають, що в списку на перейменування замість 131 вулиці мають залишитися не більше 25, де живе незначна кількість людей.
За словами депутата Перепеки, за останні чотири дні в Сумах відбулося сім таких зустрічей. “В 99% случаев люди категорически против подобных методов. Возмущены отсутствием информации и нежеланием выслушать их мнение”, – додав він.