Сумчанка стала прес-секретарем Марини Порошенко

27-річна уродженка Сумщини Інна Битюк ще у вересні минулого року вдало пройшла співбесіду в Києві і тепер обіймає посаду прес-секретаря в команді Дружини Президента України.

Як розповіла сама Інна, такий успіх – це результат багаторічної роботи та цілеспрямованості. Дізнавшись про те, що Марина Порошенко шукає прес-секретаря, дівчина вирішила надіслати своє резюме. Чекати довго не довелося: після співбесіди Марина Порошенко та Інна Битюк відразу почали співпрацювати.

Така вдача, говорить Інна, довела, що своєю працелюбністю і наполегливістю можна досягти високих результатів: «Я можу чітко сказати: усе, що сьогодні маю, – це виключно завдяки старанності. Так, іноді доводиться не спати ночами, жертвувати особистим життям. Але якщо ти хочеш досягти успіху – маєш бути цілеспрямованим, постійно вдосконалюватися і працювати, не покладаючи рук. А ще – я вдячна своїм батькам за розуміння і підтримку», – зазначила Інна.

3 (1)

До посади прес-секретаря дівчина закінчила спеціальність «Журналістика» Сумського державного університету, там же працювала начальником відділу інформаційно-рекламної діяльності СумДУ. Далі – закінчила аспірантуру в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Про Марину Порошенко Інна розповідає із захопленням. Говорить, що ця жінка – приклад людяності, доброти та чуйності. «Я щаслива, що маю честь працювати із цією прекрасною Людиною і неймовірно доброю, позитивною, конструктивною і красивою Жінкою! Вона вміє надихати і додавати сил! Дякую їй за це! І не менш важливо, що вона до всього підходить професійно, цінує активних та небайдужих людей», – говорить Інна Битюк.

BD3R2207___22

Як прес-секретар вона також повідомила, що цієї весни планується візит Марини Порошенко на Сумщину. Це буде перший приїзд Дружини Президента до нашої області (до речі, у тому числі й за ініціативи самої Інни). У рамках візиту буде презентований загальнонаціональний проект «Книга Миру» – збірник сімейних дитячих фотографій з усіх регіонів України та підписи до них. Це, за словами самої Марини Порошенко, своєрідна дитяча молитва за краще майбутнє України. Планується також зустріч із дітьми з особливими потребами, адже їх соціалізація – пріоритетний напрям роботи Дружини Президента України.