Сумщина отримає 97 млн грн на 66 інвестиційних проектів

«Членами Міжвідомчої комісії без зауважень було одноголосно прийнято рішення щодо підтримки фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку запропонованих облдержадміністрацією 66 інвестиційних програм. Найближчим часом буде підписано Урядове рішення, яке дозволить розпочати роботи з реалізації проектів, спрямованих на розбудову Сумщини», – повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко.

Як зазначив посадовець, засідання Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, вимогам законодавства проходило 17 травня під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Облдержадміністрацією на розгляд Міжвідомчої комісії було надано 66 інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на суму понад 97 мільйонів гривень. Проекти були відібрані регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Загалом до регіональної комісії надійшло 127 проектів від громад Сумщини.