СУМСЬКІ АКТИВІСТИ ПОЧИНАЮТЬ ЗБИРАТИ КОШТИ НА ПРОВЕДЕННЯ “ЄВРОБАЧЕННЯ-2017”

У той час, як соцмережі кишать радісними постами про “нічний” фурор української співачки Джамали на Євробаченні у Стокгольмі, більш практичні громадяни вже почали замислюватися про фінансовий тягар, який принесе нашій державі ця перемога.

Так, представники деяких волонтерських організацій уже заявили про ідею збору коштів на проведення в Україні “Євробачення-2017”, адже всі розуміють, що в умовах сьогодення державний бюджет не потягне шоу міжнародного рівня, на яке потрібно близько мільярда гривень.

Одна з активісток написала: “Вот интересно, в стране в которой нету денег на Лекарства для больных детей, на достойные пенсии, простых людей, на ремонт дорог, есть деньги на проведение Евровидения???? Или опять будем смски отправлять как на строительство “больницы будущего” и на армию?? Или может сразу передадим это задание волонтерам? Опыт есть!”.

Активісти Сум пропонують кілька варіантів збору коштів: традиційний – через благодійні скриньки, мобільний – шляхом платних смс-повідомлень, “смачний” – реалізовувати пиріжки та солодощі в громадських місцях, “сувенірний” – запровадити продаж патріотичної символіки з прив’язкою до “Євробачення-2017” та інші. Деякі волонтери виступили навіть із пропозицією створити Благодійний фонд “Евробачення-2017”.