Сумські чиновники на чолі з Жуком готуються розбивати намети під прокуратурою

Відновлений уп’яте на посаді директора міськдепартаменту містобудування та земельних відносин Анатолій Жук у Фейсбуці нарікнув на відсутність реакції з боку прокуратури на дії міського голови Сум Олександра Лисенка, які ведуть до розтрати міського бюджету. Мова йде про численні позови незаконно звільнених працівників структурних підрозділів міської ради щодо поновлення на їхніх посадах.

Жук заявив: у боротьбі за справдливість колектив департаменту готовий до будь-яких акцій протесту – навіть якщо доведеться жити під прокуратурою. Про це він написав учора, 25 липня.

“Доброго вечора Сумчани! На першому фото відповідь на наше чергове звернення.

13669675_299959583687231_1961001242170654643_n

 

Та насправді сьогодні прийшов додому після розмови, на яку мене запросив трудовий Коллектив. Підставою стала наша майбутня акція на сессії, яка має завадити Лисенку, Войтенко та іншим членам ОПГ прийняти незаконне рішення. І рішення це аналогічне минулому і що головне як втрати бюджету так і правова оцінка йому буде незмінна.

Щодо регуляторності таких рішень, то до попередніх інстанцій долучився і Зарічний Суд. Який в справі про поновлення встановив обставини і відповідно ідентифікував рішення по затвердженню структур так і положень про ці структури – є регуляторним актом. Положення ж вочевидь діє весь термін існування юридичної особи.

Та взагалі то не про це публікація. Темою розмови з колективом стала відсутність дій від контролюючих органів. Уявіть собі, що після мого першого звільнення, ну нехай після другого Лисенко отримав би підозру і нехай навіть слідство й по сьогодні тривало. Та це 100% відбило б у нього жадобу до грубих порушень законів. А тепер лише відновіть собі пам’ять та порахуйте скільки справ в судах (якщо лише про поновлення – зараз більше 40). Скільки грошей з місцевого бюджета витрачено. Скільки задіяно державних структур та відповідно коштів на їх функціонування з державного бюджету. І по відшкодуванню винними особами до бюджету, справи ведуть за нашої ініціативи колеги та друзі адвокати. Чому жодного позову не заявила за два роки прокуратура? Всі дії обмежуються лише реєстрацією проваджень.

Натомість за заявою Комарова мене просто замордували; то давайте опитуємо в черговий раз, то одночасний допит. І все по десятому кругу. Хоча їм відомо, що рішенням Вищого Адміністративного все з’ясовано і навіть уявних порушень там не має. На питання моє скільки можна? Відповідають, що Чопова набридає керівнику . Та в цій справі все з’ясовано державною єкспертизою. А на відновлення наших прав та витрат не цільових, не вистачає чи часу чи взагалі не розумію чого ?

Та веду я до того, що Коллектив налаштований рішуче. І чекали всі робітники, мирно бастуючи на площі, рішення Суду. І ось і рішення є, та реакції по захисту законів і упередження їх порушення з боку прокуратури немає. Невже ми не такі люди, чи просто в нашій країні ті хто намагається цивілізовано діяти апріорі не будуть почуті.

Отже рішення – знову розміщувати намети, але вже на Герасима Кондратьєва. Справа в тому, що в департаменті робітники виховані і освідчені і дивлячись на зухвалі дії по відношенню до себе Лисенка і ко, а також втративши і роботу і майже віру в справедливість готові до всіх навіть самих неймовірних акцій протесту. І ось на ознайомлення останній плід безкарності бюьівської секти. Це вже плювок туди на гору. Бо невже вони гадають, що отримавши таке звернення відповідальна особа не розбереться в реальному стані речей. Та реальних мотивах прийняття. І насправді в майбутньому з такою зухвалістю вони будуть писати, що треба наказати всі Суди України бо вони не підігріють їм у знищенні політичних апонентів.

Тому в середу звичайно запропоную викласти рішення в справжній редакції, яка б відображала реальні бажання керманичів. Ми втратили майже все, але принижувати себе не дозволимо нікому. А саме до цього і дійшло. А в разі чергового конфлікту може відбутись будь-що, навіть не поправиме. Тому краще жити під прокуратурою а ніж відбувати покарання за відновлення справедливості. Насправді терпінню нашому давно треба поставити монумент. Але й воно закінчується. . Завтра підемо на прийом та сподіваємось, що не доведеться залишатись на акцію протесту, але сподівання примарні. На жаль!!!!!

P.S. Шановні користувачі, всі хто взагалі прочитає цю публікацію, будь-ласка нехай і банальним словом “прочитано” відмітьте те, що: ” за існування правової держави та відповідно верховенство закону, а отже, рівність всіх перед законом”. Бо всі дії наші направлені на те, щоб з законом рахувались будь-які посадові особи”, – написав Жук.