Сумські опозиціонери запустили в небо голубів миру

У Сумах та області Опозиційний блок масштабно святкує День Перемоги.

У кожному районі активісти Опоблоку долучилися до заходів з нагоди свята. Центральні урочистості відбулися в Сумах на Алеї Слави. Разом з ветеранами опозиціонери поклали квіти, а потім запустили в небо 71 символічного голуба миру.

«9 Травня – назавжди залишиться світлим святом. Ветерани Великої Вітчизняної війни – наші герої! Низький уклін за їх подвиг. Вічна пам’ять тим, хто не дожив до цього дня. Ми завжди говоритимемо з гордістю, що ми – нащадки переможців. І ми зробимо все, аби зберегти правдиву історію нашого народу», – зазначив, звертаючись до ветеранів, лідер Опозиційного блоку на Сумщині Олександр Стрельченко.

За його словами, готуючись до свята Великої Перемоги, депутати всіх рівнів від Опоблоку та активісти провели низку святкових зустрічей з ветеранами. Крім того, у Сумах, на Лебединщині, Білопільщині, Шосткинщині, Путивльщини та інших районах області опозиціонери привели до ладу пам’ятники, меморіали та обеліски війни.

Урочисті заходи, присвячені 71-й річниці Великої Перемоги, закінчаться в Сумах святковим концертом, солдатською кашею та вечірнім салютом.