Сумський активіст Такул показав листа Адміністрації Президента України, згідно з яким військових можуть лишати соцвиплат

На своїй сторінці у Фейсбук відомий у Сумах громадський активіст Олександр Такул опублікував копію листа Глави Адміністрації Президента України Бориса Ложкіна до Міністерства оборони, Державної служби зайнятості, обласних, Київської міської державних адміністрацій.

У документі йдеться про активізацію діяльності із залучення громадян до контрактної служби у Збройних Силах України прямо в центрах зайнятості, куди люди приходять за пошуком роботи.

Найбільше сумчанина вразив наступний пункт: “цілеспрямовано пропонувати громадянам, звільненим із війської служби, у першу чергу тим, які отримують належні виплати із безробіття, працевлаштування шляхом укладання контрактів із ЗСУ (у разі відмови від двох пропозицій відповідно до пункту 14 статті 31 Закону України “Про загальнообов’язкове державне страхування на випадок безробіття” припиняти виплату допомоги по безробіттю).

“Тобто, це прямо означає, що на виплати по безробіттю демобілізованим годі сподіватись. Типу, відмовляється від контракту 2 рази = відмовився від роботи, а значить іди гуляй”, – прокоментував Олександр Такул.

1001106_989540297748298_3914462096183491981_n