Сумський нардеп Медуниця “загубився” у рейтингу показників діяльності за травень

За результатами моніторингу діяльності 105 депутатів-мажоритарників, який проводить Громадянська мережа ОПОРА, у травні нардепи від Сумщини на призові місця, на жаль, не потрапили.

Вирізнився лише Владислав Бухарєв, який опинився серед лідерів у поданні запитів, що вирішують специфічні проблеми округу або області. Його відзначили разом із іншими колегами (Едуардом Матвійчуком, Бориславом Березою, Олександром Герегою, Віктором Развадовським, Василем Яніцьким), які подали по 4 запити щодо проблем свого округу/області.

За кожен з 18 критеріїв активностей депутатів у травні ОПОРА виставила оцінки, які були просумовані та склали два базових бали депутатів (за законодавчу роботу та за роботу у виборчому окрузі). Підсумкова оцінка депутата була складена на 70%  з оцінки депутата за законодавчу активність та на 30% з оцінки за роботу в окрузі. На основі отриманих результатів ОПОРА сформувала три типи рейтингів 105 депутатів за травень 2016 року – за показником законодавчої активності, за показником роботи у/для округу та за сукупністю всіх показників.

Згідно з рейтингом, найвище місце серед нардепів Сумщини, а саме 16-те, у травні посів усе той же Владислав Бухарєв (фракція ВО “Батьківщина”). Далі іде Ігор Молоток (група “Воля народу”) – з показником 40-е місце, Олег Медуниця (фракція “Народний фронт”) – 50-те місце, Микола Лаврик (фракція “БПП”) – 69 місце.

C

До речі, за сукупністю показників законодавчої роботи та активності у межах свого виборчого округу в травні третій місяць підряд лідирує представник Житомирської області Павло Дзюблик. Найактивнішим депутатом у законотворчій роботі у травні є Роман Мацола (Хмельницька обл.), у роботі у окрузі –  Юрій Бублик (Полтавська обл.). Тож нардепам від Сумщини є чому повчитись.

Довідково: У 2016 році громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей  України та міста Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах. Зокрема, аналіз законодавчої активності, аналіз активності депутата у його виборчому окрузі/області.