«Свобода» прозвітувала про 100 днів роботи у міській раді

На місцевих виборах за ВО «Свобода» проголосували 5,13% сумчан, і політична сила отримала трьох депутатів Сумської міськради, які сформували фракцію. Її очолила Юлія Левченко, яка також є секретарем постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики. Ще двоє обранців сумчан – Максим Галицький, голова постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, благоустрою, природокористування та екології, та Дмитро Амосов.

До своїх досягнень свободівці віднесли підтримані міськрадою проекти рішень про звернення до влади щодо політв’язнів,  відставку уряду Яценюка та зміни до регламенту роботи СМР, за якими тепер російськомовні депутати мають виступати з перекладачем. Також фракція націоналістів ініціювала розірвання угоди про співпрацю з містами Російської Федерації.

Серед своїх здобутків фракція ВО «Свобода»  виділила наступне: «Проконтролювали та частково забезпечили виконання міським головою ЗУ “Про засудження…” (Про декомунізацію) – у Сумах з’явилися вулиці Степана Бандери, Генерала Чупринки, Героїв Небесної Сотні тощо (в цілому 89 топонімів); “недодекомунізовані” вулиці тримає на контролі задля їхнього подальшого перейменування голова ОДА». Крім того, депутати пишаються приєднанням до так званої «Ведмежої блокади» (блокування руху російських фур) і насправді нереалізованою відміною батьківських поборів у школах та садочках.