Свободівець Галицький відреагував на критику за лояльність до гей-параду

“Сьогодні перед усіма нами стоїть виклик – врятувати українські родини та зберегти сімейні цінності! 12 червня. Київ – Всеукраїнський день бейсболу під гаслом “Ми – за традиційну Сім’ю!””, – так у Фейсбуці депутат Сумської міськради від ВО «Свобода» Максим Галицький почав свою емоційну промову на тему гей-параду в Києві, який заплановано на завтра, 12 червня. Далі виклав багатослівний текст з пафосними оборотами про важливість сімейних цінностей.

Такий пост Галицький, вочевидь, написав у відповідь на закиди сумського активіста Геннадія Миропольского, який нарікнув свободівцю, нібито його фейсбучна діяльність, у тому числі коментарі про боротьбу з гей-парадами, – то все лицемірство. “Я считаю, что Максим Галицкий, депутат сумского горсовета от ВО Свобода, имитирует борьбу с гей-парадами. Одни перепосты, ни одного личного, живого слова в защиту анального отверстия. Лицемер!”, – писав Миропольський.

Мабуть, на підтверження серйозності своїх намірів щодо родинних цінностей Галицький виклав і особисті фотографії з дівчиною, за його словами, – своєю нареченою. Щоправда з того ж посту так і не стало зрозуміло, поїде сам депутат-свободівець на гей-парад, з битою чи без, або ж продовжить свою оголошену боротьбу з “нетрадиційністю” у режимі Фейсбуку.

C