Свободівці Сумщини вимагають від Уряду заборонити транзит російських вантажівок територією України

Депутатська фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Сумської обласної ради звернулась до Уряду з вимогою заборонити транзит російського вантажного транспорту територією України. Відповідну заяву, оголошену під час сесії 25 березня, підтримала більшість обласних депутатів.

«Протягом останнього місяця націоналісти та небайдужі українці блокують російські вантажівки, які рухаються Україною, зокрема – ми також організували блокпост під містом Батурин на трасі «Москва – Київ». Адже громадяни не можуть усвідомити – як це, співпрацювати з бізнесом країни – агресора в той час, як на Сході Україні ллється кров наших побратимів?

І знову українці беруть на себе відповідальність і чинять дії, які має робити Уряд! Тому ми вимагаємо від Уряду негайно заборонити транзит російських вантажівок територією України, адже це суперечить принципам справедливості та моралі!

А ті, хто виє про якісь «фінансові втрати» через закриття кордонів для російських вантажівок, усвідомте – життя наших хлопців на Сході України не може бути оцінене будь-якими фінансовими втратами!», – прокоментував цю заяву керівник фракції ВО «Свобода» у Сумській облраді Сергій Демеха.

10436284_960054420759440_2189710224638973649_n