Тарас Безпалий: Суд вдруге встановив, що Юрій Чмирь не є підозрюваним

9 серпня Зарічний районний суд м. Суми встановив, що Юрій Чмирь не є підозрюваним, а Сумська обласна прокуратура порушує процесуальні дії. Відтак своєю ухвалою суд зобов’язав обласну прокуратуру анулювати в Єдиному реєстрі досудових розслідувань відомості про оголошення підозри Юрію Чмирю та вчинення ним правопорушень.

«27 липня суддя Зарічного райсуду Є. В. Янголь вмотивовано відмовив Прокуратурі Сумської області в обранні запобіжного заходу щодо мого підзахисного Чмиря Ю.П. Наступного дняпрес-служба прокуратури на своєму офіційному сайті написала, що Чмирь Ю.П. все ще підозрюваний, суд про таке не говорив, а у адвоката викривлене бачення світу. 1 серпня, у повному тексті судового рішення, суд все ж вказав, що Чмирь Ю.П. НЕ підозрюваний.Проте вже через дві години прокуратура швиденько оголосила про закінчення досудового розслідування (ніби не помічаючи рішення суду)і не посоромилися пропіаритися всіма можливими способами», – зазначає на сторінці у Фейсбук юрист.

Після такої безпрецедентної у правовому полі поведінки адвокат Тарас Безпалий подав скаргу до того ж  Зарічного райсуду проскасування рішення прокурора Сумської області щодо вручення повідомлення про підозру його підзахисному.

«9 серпняухвалою слідчого судді Мальованою-Когер В. В. вкотре встановлено, що Чмирь Ю.П. НЕ підозрюваний,і прокуратура зобов’язана внести відповідні зміни до Єдиного реєстру досудових розслідувань (виключити відомості про оголошення підозри Юрію Чмирю та вчинення кримінальних правопорушень), – акцентує правозахисник і резюмує, – дивлячись на упереджене ставлення органів сумської прокуратури, у мене є сумніви щодо об’єктивності розслідування даної справи».

2

Поділитися в соцмережах: