У Глухові з’явився літній кінотеатр для малечі

24

Вечорами просто неба в різних куточках райцентру працюватиме безкоштовний сімейний кінотеатр – разом з батьками наймолодші глухівчани зможуть переглядати улюблені мультфільми.

Ідея проекту належить депутату міськради з фракції УКРОПу Андрію Карлову. Разом з іншими активістами “Українського об’єднання патріотів” він забезпечив технічні можливості перегляду, які в пілотному режимі протестували напередодні у дворі військового містечка.

“Кінотеатр запрацював і маємо надію, що він стане першим хабом на відкритому повітрі саме для наймолодших жителів міста. В майбутньому плануємо зробити перегляди у всіх міськрайонах Глухова”, – говорить укропівець.

Його колега з обласної ради Марія Коняєва говорить, що перед тим як проводити кіносеанси активісти радитимуться з дорослою громадськістю щодо репертуару кінопереглядів.

“Це все для того, щоб урізноманітніти дозвілля дітей, подарувати їм культурний відпочинок. Тим більше, що ідея сімейного відпочинку літніми вечорами сподобалася і батькам”, – коментує Марія Коняєва.

23

На правах реклами

Поділитися в соцмережах: