Медуниця проінспектував литовських чиновників – запаха олів’є не почув

Народний депутат, перебуваючи з ознайомлювальним візитом у Литві, візначив, що свято 8 Березня там не відзначають на тому рівні, що в Україні: відсутні офіційні вітання політиків на сайтах і бігбордах, майже не чутно теплих слів жінкам і у приватних розмовах. А головне – знову немає запаху олів’є та коньяку в стінах владних структур.

“Про 8 березня в Литві. Звичайний робочий день. У владних кабінетах запах олівьє, ковбаси і коньяка відсутній. Політики в телевізорі відсутні з “теплими вітаннями” на білбордах також. Навіть на сайтах. Літовськи політики по-різному відносяться до свята. Правлячі соціал-демократи святкують. Опозиціонери з числа либералів і консерваторів ні. На декількох зустрічей місцеві політики привітали наших жінок. Один раз навіть квітами. Їх продають на зупинках, але ажіотажу та народу з квітами не густо. По закінченню робочих зустрічей у нас була півторагодинна екскурсія по Вільнюсу. Viktor Kryvenko подарував їй тюльпани. Вона була щасливою. Призналася, що ми перші хто ії сьогодні привітав. Як висновок – мужики давайте дарувати жінкам квіти частіше!”, написав нардеп у Фейсбуці.

1457444415_1540

Нагадаємо, 23 лютого, перебуваючи в Сумській районній державній адміністрації, народний депутат Олег Медуниця відзначив, що запах олівьє у владних кабінетах був відсутній.