У Шостці до Дня Перемоги опозиція впорядковує пам’ятні місця

З ініціативи Опозиційного блоку на Сумщині до 71-ї річниці проходить акція «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». У рамках акції по всій області традиційно упорядковують пам’ятні місця. Не залишилася осторонь і Шостка.

До 9 Травня привели в порядок меморіал «Радянський воїн і партизанка» по вул. Воронезькій, біля церкви. Пам’ятник був зведений у 1965 році на братській могилі 28 радянських воїнів і партизанів, які загинули в 1941-1943 роках.

Депутат Сумської облради від Опозиційного блоку Володимир Пилипейко надав необхідні для ремонту і благоустрою пам’ятного місця матеріали. “Потрібно шанувати пам’ять загиблих солдат і партизан, наших предків, які здобули перемогу”, – впевнений він.

“Пам’ятник відновили за півтора дня. Прибрали все, що обвалилося, пофарбували. Дві туї, посаджені раніше, біля пам’ятника висохли, ще дві – хтось украв. На їх місце ми висадили 4 маленькі туї”, – розповів депутат Шосткинської міської ради (Опозиційний блок) Віктор Калиновський.

9 травня опозиціонери планують покласти вінки до меморіалів, взяти участь в організації «Солдатської каші», а також привітати ветеранів на дому.

Джерело: shostka.info