У Шостці ветеранів, які не змогли прийти на свято, опозиціонери привітали на дому

Шосткинська команда Опозиційного блоку не залишила поза увагою жодного ветерана.

Депутати від Опоблоку в місті Шостка особисто вітають ветеранів-учасників бойових дій. Більшість героїв – люди похилого віку, тому не кожен з них може взяти участь в урочистих заходах. Аби не залишити без уваги цих героїв, депутати особисто відвідують їх удома.

«Шостка завжди пам’ятатиме та з повагою ставитиметься до героїв Великої Вітчизняної війни. Для мене величезна честь у такий світлий і героїчний день зустрітися з почесними людьми нашого міста – ветеранами. Завдяки вашому подвигу і відвазі сьогодні ми можемо жити і виховувати дітей», – сказав під час зустрічі з учасниками війни Іваном Григоровичем і Марією Григорівною Сачко депутат Сумської облради від Опозиційного блоку Володимир Пилипейко.

Ветерани розповіли про події воєнних років і подвиги, завдяки яким була завойована довгоочікувана Перемога, а ще подякували за підтримку, адже для їхнього покоління це дуже важливо і необхідно.

Володимир Пилипейко вручив подружжю подарунки і це, за його словами, лише мала частина того, що можна зробити для ветеранів, які пройшли через пекло війни і післявоєнну розруху.

Цього ж дня опозиціонери Шосткинщини організували для ветеранів, які прийшли на міські святкові урочистості, солодкі подарунки, а тим, хто не відвідав заходи за станом здоров’я, – продуктові набори.