У Сумах колектив ліквідованого департаменту містобудування оголошує голодування і збирається йти на Київ

23 травня 50 працівників департаменту містобудування і земельних відносин, нещодавно ліквідованого рішенням міської влади, прийшли на апаратну нараду до мера Сум Олександра Лисенка. Вони вимагають скасування незаконного рішення про ліквідацію їхньої структури і поновлення на роботі всіх звільнених працівників.

“Ми оголошуємо голодування – якщо до середи не буде жодних поступок, ми підемо в Київ. А їх не буде, тому що ви керуєтесь тільки своїми особистими інтересами. Ви нехтуєте цим колективом. Якщо в Сумах нікому захищати рішення суду, це будемо ми – у законний спосіб”, – сказав уп’яте звільнений із посади директора департаменту Анатолій Жук.

Нагадаємо, що департамент містобудування і земельних відносин  звернувся до суду з адміністративним позовом  визнати рішення Сумської міської ради про ліквідацію  незаконним та скасувати його. Ухвалою Сумського районного суду Сумської області від 29.04.2016 зупинено дію рішення СМР щодо ліквідації департаменту. Попри це директор установи був звільнений, а рішенням комісії з ліквідації департаменту звільнено інших працівників.

Джерело: http://www.shans.com.ua/